Safiye sebep oldum Şu anda İstanbul'da normal

Admin

Administrator
Yönetici
bir saat gerçekten korku vesaire bu memesi ayarlanıyor yani şu anda halihazırda insanların kullandığı ulaşım metodları Maalesef yok Benimki köprüden geçebilecek miyim Geldiğimiz nokta ne şu anda geldiğimiz nokta ne Şu anda biz marka olarak planladığımız kullanım oranını ve müşteri sayısını yavaş yavaş yakalamış sorun değil ama bu daha başlangıç Türkiye'de trafiğe azaltacak insanların hayatını kolaylaştıracak problem olan bir şeyi getirebilmek adına En azından faydalı azalmasına elimizden geleni yapacağız ben kullanıcılara

bakıyorum öyle değil de yani Şehit olarak görüyorlar hakkaten Mesela ben baktım yani Maltepe Kartal ilçemizde başlamış anadolu yakasına şimdi şu an bu videoyu Avrupa Yakasından çekiyoruz arkadaşlar Oraları çok Yolumuz düşüneyim için bizim ilk buluşmamız Biraz gecikti onun sonucunu düşün yazmıyorsunuz Kartal bize ulaşmadı yani başına daha ulaşmadı hep öyle yap çocuğum yani ağızdan ağıza Bilal olarak işte onlar paylaşıyor Ben yurt dışına çıkıyorum şu dörtten başladım abi niye böyle Yarım artı var yapmadığın ona

bahsetsene vesaire çok söyleyip takipçilerimiz biz işte bunu hep söylüyorum zaten aldığım zaman evet Merve yani bundan yani orada geçen birisini sonra ne olduğunu anlıyor internet sayesinde paylaşımı ne demek otobüs uçak Çok böyle tartışılabilir bir konuya gireceğim Türkiye'deki telefon fiyatları pahalı mı Yani hemen aşağıya Sen ne diyorsun ama ABD herhangi bir seç 15 Dolar kazanabilir bir saat bile kazanabiliyorsun öncelikle buraya yazmak istiyorum Bu arada Ayşe de yazarken yiyorum yazmayın ne kadar kötü diye buraya

olarak alacağım şimdi herhangi bir şekilde farklı hizmeti almak istemiyorum ve gördüğünüz gibi bekliyor Yani çanta Ekleyebilirsin diyor Şimdi burada yaptığımız zaman şöyle bir olay oluyor bu 399 dolarlık siyah şöyle düşünebilirsiniz vergisi Gali Amerika'da farklı bir şekilde işte satın alıyor ve Bulunduğunuz eyaletlere göre ekleniyor ve Ortalama olarak da yapacağım 35 dolarlık bir vergi karşıma çıkıyor kalite ve 34 olayım 36 da olabilir Ben yaptım Bu fiyatın üstüne benim vergi olarak 35 doları Hatta 36 yapalım tam rakam olsun 36 doları