herkes en iyisini satın almak istiyor Ben de

Admin

Administrator
Yönetici
yakın zamanda öyle bir bilgisayarda olmayacağım ve bundan dolayı çok iyi araştırma yapıyorum öyle bir hassasiyete sahip olduğumuz söylemek istedim Son bir matematik hesabı yapacağım ama bunu çok fazla uzatmayacağım hemen hızlı gideceğiz Çünkü bu sefer de hani uygun fiyatlı bir telefon tartışmasını yaptık Daha duygusaldır telefon tartışmasını yaptık sen İbo'ya da iPhone se uyumuş alıyorum ama isterseniz şimdi ben burada 79 olduğunu gördüm Tekrar bir ABD'ye döneceğim ABD'de şu anda Sepetin boş ve Ultra yı

aramasını gerçekleştiriyorum Burada hemen alt tarafta 128 GB'lık herhangi bir operatör ile bağlantısı olmayan düz bir şekilde satın alabileceğiniz modeli görebiliyorsunuz Ben buradaki fiyatı Boz alacağım ve sadece 128gb modeli herhangi bir kampanya olmadan herhangi bir tercih eklemeden sepetime ekleyeceğim burada karşıma 2 farklı renk seçeneği çıkıyor fen uygun fiyatı sepetine ekleyeceğim Hemen şurada sepetinde biliyoruz teknesi MST bakalım sepete baktığınız zaman karşınıza 1199 olabilirsin m106 dolaylı bir belge çıkacağım hemen

matematik hesabını yapıyorum 1100 99'un üstüne 106 dolarlık yardım et görmediğini 305 dolayı görüyorum ABD'deki insanlar 305 dolara bu telefonu satın alabilir kaç saat çalışıyorlar Hemen onu da 15'e veriyor 87 saate bulabiliyor yani ABD'de yaşayan bir insan 87 saat asgari ücret 3 tane çalıştım yani telefonu satın al Türkiye'de durum ne 11179 lirayı hemen asgari ücrete bölüyor yani Sadece kazancına rengini astronomik bir rakam geliyorum 860 saat Eğer Asgari ücretle çalışıyor zaten ve Satın almak istiyorsunuz çalışmanız gerekiyor

benim ne diyeceğimi bilmiyorum şimdi konuş u12 Türkiye'deki telefonla ya da gördüğünüz gibi yaşayan bir insan 87 saat çalışıp 1860 saatte çalışıp bana gelirsiniz satın alabiliyoruz Benim buradaki amacım dediğin gibi ne kadar çalıştığımızı tabii ki öğretmensiniz olabilir ancak ben farklı farklı farklı farklı Türkiye sıralaması