eklemem gerekiyor Böylelikle fiyatı karşında

Admin

Administrator
Yönetici
Ne olarak çıktı 435d olarak ben Amerika'da iPhone sayı satın alabilir Peki Amerika'da iPhone 8 satın almak isteyen birisi ne kadar çalışacak En fazla 15 duvar dönüş yapmayacağım 435 dolarlık bir hesabımız vardı yapmanız gereken şey çok basit 435 dolar böyle 15 yapacaksınız ve karşınıza çalışması gereken saat çıkıyor Amerika'da herhangi bir insan sadece 29 saat çalışarak bu telefonu satın alabiliyor şimdi buraya yazıyoruz 29 saatte satın alınabiliyor şekil belgelerde durumu nasıl Onu söylemek istiyorum vergilere baktığımız zaman 15

alırsak ortalama Hani 2 saatte verdiler genişletilmiş çıkarabilirsin Şimdi gelelim ile Türkiye tarafına Türkiye tarafında zaten olayları nasıl işlediğini Ben buradan direkt Türkiye sitesine gireceğim Türkiye sitesine giriyor ve Tekrar buradan iPhone senin içerisine gideceğim 5299 ya gerçekten yüksek çıkar yani asgari ücretle çalışıp 2 aydan 29 saat boyunca çalışmamız gerektiğini bulmuştuk burada saati yanlış yazmışım ne kadar kalacağım şimdi Neyse eğlencesi tabii şimdi 5299 lirayı neye böleriz gerekiyor çünkü Türkiye'de çalışan asgari ücretli bir

insan beraber ölelim 5290 9/13 yaptığın zaman karşıma büyük yaşamıştır Deniz giriş en ucuz telefonu fiyatına bakın benim gözümde bunun Hepsi bu arada bunun vergisi ne kadar gerekiyor Biraz önce de bahsettiğim gibi satın aldınız göre değişebiliyor benim burada şu anda 11221 kodunu görebiliyorsunuz bu geliyor ve 12 saat çalışabiliyor ve herhangi bir sinek şekil telefonunu istediğiniz yerden satın alabilirsiniz olduğu gibi konuş bakalım ne kadardır 13 liraydı Türkiye'de bu telefon satın almak 2419 2419 böyle atıyorum olarak yani

hesapladık saatlik ve 186 saat burada karşıma çıktı Bu ne manaya geliyor tekrar edeceğim 13 saat boyunca çalışabiliyor Vergiler dahil olabilirsin Çünkü Türkiye'de 86 saat boyunca asgari ücret koşullarını çalışıyor ve herhangi bir uygun fiyatlı telefonu satın alabilirsin şimdi 186 saat ne demek 10 bebes almayalım ortalarına Servis saatini 8 saat olduğunu varsayılan 186 yı Öğlene kadar anlatmaya çalışıyorum bende sende Türkiye'deki herkes bir teknolojik cihaz satın alırken Gerçekten çok güzel paralar ödeniyor ve bundan dolayı