bilmiyorum ama Samsung ekrana delik

Admin

Administrator
Yönetici
üçük kanallar yerleştirildiğini Bunlar ne kadar çıkabildiğini ve 4K video kaydı ettiğini düşünürsek Bence Apple Mühendislik olarak biraz daha zorlasan çentiksiz bir ekranı bizlere sunabiliriz diye düşünüyoruz inceden çerçeveler sayesinde 14 inç kaside 14.2 hiçbir ekranlar 1060 kasada 16.2 hiçbir ekranda karşılaşırız Fakat bu ekranları özel yapan şey ne çentikleri Ne deyince çerçeveleri arka kısımda yer alan ve paneli aydınlatmaya yarayan 10000 ile İşte bu panelleri özel kılıyor büyük olarak 13 inçlik iPad Pro modellerine tanıştığımız birine arkadan aydınlatma

teknolojisini Apple bu sefer MacBook Pro Lara taşınmış durumda ve Günümüzün en iyi dizüstü bilgisayar ekranda ile karşımıza çıkıyor ve 10000 farklı bölgeden aydınlatılan bu ekranlar hem 10 bit renklerini Suna biliyorlar hem de ortalamada binli maksimum Anlı'da 1600 araçlık olana kadar çıkabiliyorlar bakın masaüstü birinin Masadan kablo ile beraber düşmesini engelleyen güzel bir şarj bağlantı korkuydu fakat çiçek olsun akan ve bostana geçilmesi ile beraber Sen de vazgeçilmiş ve belli bir süreden sonra görülmüş deki Aslan dizüstü bilgisayarlar tabloya takılması

nedeniyle Çok da fazla mağazadan düşmüyorlar yani kullanıcılar tekrar Next zeytin gelmesi konusunda herhangi bir baskı oluşturmamıştır firmaya ama görünen o ki Apple daki Mühendisler oldukça fazla kabloya basılı olmalılar Çiftçi eden vazgeçiliyor bu tarafta tekrar ne hissettiğimi Esinti posta geçiliyor standart olmayan ve daha öncesinde Eğer şarj portlarını yatırım yaptıysanız bir daha kullanmayacağınız bir sor tekrar geri geliyor Bu anlamsız bir adım Olmuş evet Neyse zamanında geliştirilen oldukça güzel dizüstü bilgisayarı koruyan 1 portlu fakat bunca zaman ne

kusuru almış insanlar zaten yeni nesil adaptörler satın aldılar Apple'ın adaptörlerin Çiftçi üstünden şarj destekliyor diye kablolar satın aldılar elin görün ki dizüstü bilgisayarda ekstra bir başka for konumlandırmak yerine Apple'ın ekstra iş Aşk olsun tekrar bizlere sunmuş durumda Avrupa Birliği'ni teklif şarj konusunda baskıları devam ederken Hala da etkisi standardın bu şekilde ise dizüstü bilgisayarlarda yer oluyor olmasını Ben açık söylemek gerekirse anlamadım tamdır boksör kodlarımız Tabii ki devam ediyor ve en büyük Pro işlemci modelleri iki tane harici ekran