beraber Apple'ın Buna da bir çözüm bulması

Admin

Administrator
Yönetici
gerekiyor Evet en iyi Mikrofonları kullanmış olabilirler 6 farklı hoparlör sistemi ile beraber en iyi çevresel ses deneyimini sunabilirler çoklu ortam tüketme ve üretmek konusunda en iyi dizüstü bilgisayarlar bunları olabilir ama mektup kuralları unutmamak lazım çok büyük oranda yazılım geliştiriciler de kullanıyor beğeni ve futbola olan yazılım geliştiriciler için bir sürü ekstra küpek maliyetle geliyorlar bu özelliklerden arındırılmış orada bir model olması gerektiğini söyle katılıyorum onlara sizinle düşüncelerinizi Gerçekten merak ediyor Bilgisi derecede

görünebilir ama eposta ve futbola bir bakıma Çünkü 90'ların başından Motorola işlemcilerden 2000'lerin başında da x86 mimarisi geçmişti çünkü M1 Plus demeye bir mevsim hep birlikte Konuşmaya bak Dediği için söylemlerde işten bir kullanmaya devam edebiliriz ben biz bilgi farkındalığı olsun diye bununla başlamak istedim İkisi de şu abi tabanlı işlemci demek yine tek başına yeterli bir söylem olmaz nasıl ki AMD için x86 tabanlı işlem yöneticisi demiyorsa Apple şimdi buna benzer bir durumdan bahsedebiliriz Çünkü tasarımlı kendi çekirdek kendisi geliştiriyor

Çekirdek ile benzer yoksa çekirdek açısından ortak Mi 1 Pro ve mi 1 - 2 tane çekirdek olduğu için çekirdek başına düşen 52 megabayt yani 3 gösteriyor Çünkü m1pro ve meyve bilmek ister yüksek çekirdekleri sayısı artarken yüksek verim çekirdekleri azaldı Zaten ortaya böyle bir kombinasyon çıkmış oldu çekirdek farklı demiş tam olarak burada çekirdek Böyle dinleyemiyorum Lakin Niye bir problem evrimleşir sahip olduğu çekirdek tasarımı da keza al gördüm azalıyor Diyebiliriz ama dediğim gibi Apple'ın tüm gerekli olan detayları paylaşmış da gerekiyor kesin

diyebilmek için Exo bakıldığı zaman en büyük sürpriz CHP üye müziklerim tarafında çıkıyor karşımıza Çünkü yeni grafik o kadar büyümüş ki sanki bir işlemci içerisine Entegre grafik birimi değildi işlemciye sahip olan ekran kartı gibi yorumlamak Belki de yanlış olmaz neden bir gelin anlatayım zaman işlem bir tarafına güncellemeye benzer bir tarafına karşımıza çıkıyor Çünkü incelemeler yapılmış 8 çekirdekli grafik birimi 2.6 tarafı yok işlemci sunarken M1 Pro 16 Bakıldığı zaman yine o rantudil 10.4 9332 grafiklerin yok oldukça oldukça kaslı getirdiğimiz zaman Örneğin