başlıyorum ana ve geniş açılı kameralar

Admin

Administrator
Yönetici
farklı çim Neden böyle bir ayrımı yapıyorum biraz karışık yani Apple her telefonla farklı özellik koymuş 12 Pro ile 13 kilometre arasında Mini ile Pro Max arasındaki farklar var fiyaz genel ve kapsayıcı bir şekilde konuşacağım bunu grafik ve görseller LD destekleyeceğim ki anlamanız için 12 110 ikimizdeki ama ve geniş açılı kameralar aynı iki kat durum yapabiliyor Peki telefonlarına kamerası nasıl anlatıyorum telefonlarına kamerası 12 megapiksel çözünürlüğünde ve ek 1.6 diyafram diyafram diyafram değeri düşük telefon içersen daha fazla şey kalıyor ve

geceleri Ya da boş ışıklarda daha iyi fotoğraflar çekebiliyor Şimdi boş iş ekmek gece modu deyince şu detaylara vermem gerekiyor artık için dediğimiz teknoloji telefonları Türkan arasında bulunuyor önce şu özelliği eriyordu Tamam diyafram değerini düşürüp Daha fazla işi içeri aldık ama bazı durumlarda bile yetersiz olabilir loş bir ışıkta sınız yani emek yiyorsunuz burada Yapay Zeka devreye giriyor ve tüm detaylar ön kamera dada dada dada tarafından işleniyor 14 bu gücü sayesinde detaylar daha da netleştirmiyor şunu fark etmişsinizdir Eğer iPhone

büyük serisini abi telefonu kullanıyorsanız duş Işıklı ortamlarda fotoğraf çekiyordu telefonuna fotoğrafa bakarken hafif bir buzlanmanın Ardından telefon fotoğrafını düzgün bir şekilde sizi gösterebiliyor işte orada Yapay Zeka fotoğrafı düzelt diyordu İşte bu kadarmış olmasının sebebi Yapay Zeka konuştu yüzde 80'lerde almasının sebebi buradaki beklentiyi düşürmekte Yani bizim dönem Evren dediğinde buzlanma olarak gördüğümüz iPhone 11 deki yavaşlama artık iPhone X reset hiçbir modelde olmayacak tüm telefonlarda deneyeceğim bu sefer iPhone 12 Pro

Max modeli hariç telefonlarda 12 megapiksel çözünürlüğünde - 2.40 anda yine bir geniş açılı kamera var bu geniş açılı kameralarda gece modunu iPhone 11 ile beraber gelen geniş açılı kamera gece modu yoktu çünkü o işte yoktu O istediğimiz teknoloji Sizin yaptığınız herkesin tam tersini yapar kameranın sabit kalmasını sağlıyor dosya bu teknoloji geniş açılı kamerada olmasından dolayı gece modunu kullanamıyoruz Artık gece modu da tüm telefona geniş açılı kameralarında olacak Bunu da şöyle bir ayrım var iPhone 12 Mini de iPhone 12'de iPhone 12