bağlanabiliyor Ken emzirmekte işlemcili

Admin

Administrator
Yönetici
modelleri 4 tane harici ekran aynı anda bağlan alıp kullanılabiliyor çok monitörle çalışması gerekenler için oldukça güzel bir haber bu aynı zamanda mikrofonlarda geliştirilmiş ve yeni konumlandırılan 3 mikrofonlu stüdyo kalitesinde ses kaydı yapabileceğiniz söyleniyor ilk olarak İntel işlemcili 16 inçlik MacBook pro'lar da görmüştür geliştirmeyi ve şunu söylemem gerekiyor ki Mikrofonları Gerçekten de çok güzel ses kaydı yapabiliyor lardı stüdyo kalitesinde bir deyimdir bu tartışılabilir ama bir dizisinin kullandık mikrofonlara sahipti Apple bunların iyileştirilerek yeni ne purolar

ne konumlandırıldı onu söylüyor aynı şekilde 6 farklı hoparlör dizilimi ile de kullanıcılara üç boyutlu çevresel ses ve en son olacağı aktarılmaktadır dolby atmos desteği ile beraber çevresel ses deneyimi yaşayacaksınız Apple müzikten dinlerken müziklerinizi de Film izlerken gideceksiniz diyor denemeden bir şey söyleyemiyorum Ama şu bir gerçek yıllardır MacBook olsun MacBook Pro olsun bu dizüstü bilgisayarlarda kullanılan Ses Sistemleri oldukça iyi oluyorlardı şimdi özellikle güçlendirilen bak baharla beraber bu dizüstü bilgisayarlarda harici bir ses sistemi

kullanmanıza yine gerek kalmadan Çok keyifli vakit geçirebilecek Deniz oldu kulaklık bağlamak istiyorsunuz artık yüksek empedans a sahip profesyonel kulakçıklara bağlı indirmeniz için kulaklık borsa geliştirilmiş durumda burada yüksek dirence sahip profesyonel kulaklıkların da bağlayıp sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz gisayarlarda donanımsal olarak geliştirmeler yanında su olarak geri vermek istiyorum çünkü böylesin 3'te kalktı makinalar aynı zamanda işlerindeki işlemciler sayesinde 21 saate kadar video izleme süresi sunabiliyor vs

Geleceğiniz zaman da 10 saatini Denetim süresi alabiliyorsunuz mobility anlamında Sınırları Zorlayan performans anlamında bulunduğu kategoride en üstte yer alan makineler karşımızda var ve bu özellikler ardından Fiyatı hakkında değerlendirme yapmak istiyorum videonun başında dedim ya bir yandan iyi bir yandan kötü yaptı Apple diye İşte ben İyi yaptın yandan başlayacağım İyi yaptın yani nedir bakın Bence bir içerik geliştirici sileyim Benim işim doğru Renkleri görmek yüksek performanslı Özlüce dosyaları uğraşmak ve açık ama olsun Kapalı ortam olsun